Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 94 z 94

Wątek: Klubowe ramki 3D pod tablice?

  1. #91
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    @miro


    to może ja mam się przyznać do błędu, przeprosić i jeszcze zwrócić pieniądze bo zleciłem produkcje następnej serii ramek na Wasza prośbę i bawię się w ich wysyłkę ?


    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  2. #92
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Seba ,ja nic od Ciebie nie wymagam. Mam gdzieś te parę zł , tylko chodzi mi o to ,byś wiedział jak to wygląda i zastanowił się czy ma jakikolwiek sens zlecanie tej firmie następnych zamówień. Kichę walą gorszą niż w Chinach. Jak potarłem palcem po tych napisach to palec miałem czarny z nalotu tego "chromu" więc co to za jakość ?
    Szkoda tylko bo fajnie było mieć coś klubowego co ludzie mogli widzieć . Dziwię się ,że skoro człowiek się utożsamia z przynależnością do klubu i chciał to w jakiś sposób eksponować a sam zarząd ,założyciel i moderatorzy atakują właśnie klubowicza a nie firmę która ten chłam wyprodukowała. Przecież to jak to wygląda świadczy przede wszystkim o samym klubie czyli o Administratorach, Moderatorach i wszystkich użytkownikach 7er.pl O marce i modelu naszych BMW a co najważniejsze o nas bo 7er.pl to ludzie a nie samochody. Z całym szacunkiem ale mnie jest wstyd jeździć z takimi ramkami w tym stanie.
    Nie wiem czy nie lepiej było zrobić naklejki z foli chrom i przykleić je ładnie na zwykłe czarne ramki. Tylko taka mała sugestia.
    Pozdr MIRO

  3. #93
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Ja pierdziele, ile gadania na temat ramek. Wszystko się zuzywa, ramki też. Chyba nie kosztowały 1000 zł? No bez jaj, ktoś chce coś robić i organizuje temat z ramkami, to źle, jakość nie taka. Miro zamiast non stop siedzieć przed kompem rusz zadek, znajdź firme, która zrobi to lepiej, taniej i pokaz, że można.
    Ty chłopie chyba na emeryturze jesteś albo cierpisz na brak zajęć, gdzie nie wejde, tam multimedialny Miro. Strach do kibla iść :D

  4. #94
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Dałem nowe które dostałem od kumpla Dynosoftu. Zobaczymy w jakim stanie będą jesienią. :)
    Niestety z ramkami klubowymi trzeba się było rozstać bo wstyd juz był
    [IMG][/IMG]
    Ostatnio edytowane przez miro ; 10-03-2017 o 22:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •