Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Odbudowa ukochanej 7er

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9

    Odbudowa ukochanej 7er

    Pewnego listopadowego dnia roku 2009 doszło do bliskiego spotkania ze skodą fabią. Skoda poszła na złom a moja BMW została odcholowana na podwórko ojca.
    I zaczęło się: najpierw demontaż
    maska, lewy błotni, obie lampy, kierunki, wzmocnienie czołowe, wiatrak chłodnice zderzak i wiele wiele innych części poszło na śmietnik.
    Ludzie mówili mi oddaj samochód na złom, nawet zakłady blacharskie nie chciały się podjąć roboty.
    Zawieszenie było nietkniętę, więc sam podjąłem się walki.
    Na początek kupowanie części wiadomo tylko allegro. Powoli wszystko skompletowałem.
    Później Montaż i kolejne zakupy - to wężyk to śrubka. Finanse się skończyły i kupiłem zderzak z allegro z poliestru.
    I w końcu malowanie - lakiernik powiedział 2000 - szok - żona powiedziała NIE DOŚĆ kasy na bmke, więc została jedyna opcja garaż ojca, sprężarka, pistolecik farba i pare piwek.
    Jade do centrum lakiernictwa pokazuje nr farby a Pani do mnie perła!!!!!! Więc ja lakiernik od siedmiu boleści pomalowałem maskę błotnik i zderzak...i che che zbieram na lakiernika.
    Cała ta przygoda nauczyła mnie jednak jednego:
    1. Nie wymuszać pierwszeństwa
    2. Kupić autocasco
    3. Gruntownej znajomości przodu auta :D
    Na zdjęciu aktualny stan moich prac.
    Ważne że moja mała jeździ prosto i przeszła przegląd

    http://img8.imageshack.us/i/dsc02107yt.jpg/

  2. #2
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Karol nie obraź się ( sorry piszę to co myślę ), ale chyba trochę wygląda jak "prom kosmiczny" - reflektory i zderzak to nie mój styl, ale jeśli Tobie się podoba to Gitara. Grunt to aby właściciel był zadowolony!

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9
    Nie obrażam się :) wszystkie sugestie mile widziane. A zderzak i lampy hmmm....jak pisałem zostałem zastopowany przez żonę. Brak funduszy. Tak to jest jak się nie umie jeździć. Mając pod maską 250 koni (AC Schnitzer :D ) czasem się za mocno "fiszuje" Najlepsze to że przejechałem moją 7er całe czechy, całą Polskę niemcy a dzwon był 700metrów od domu.
    Jak fundusze czytaj żona pozwolą to może będzię ori zderzak. Zobaczymy.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    464
    BMW
    e30 328
    Skąd
    Poznań
    karol_malbork, witaj jak dla mnie ten zderzak jeszcze nie jest taki zły ale te lampy sa brzydkie pierwsze co to zmienił bym lampy spokojnienie za ta cenę byś kupił oryginalne mój znajomy kupił oryginalne ksenon ki za 300zł wymienił żarniki i jak nowe
    Gaz to śmierć a my nie chcemy uśmiercać naszych aut!!
    Bardzo Mądry Wybór

  5. #5
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    .....................
    Ostatnio edytowane przez Neuf ; 16-01-2011 o 12:05

  6. #6
    Vip Vip Awatar artas270
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    332
    BMW
    Bmw 740i 4.4l
    Skąd
    Gdańsk
    Jak widze te straszne lampy to głowa zaczyna mnie boleć,ten zderzak jest też straszny.Ubezpiecz auto walnij i napraw auto z polisy tak jak pierwotnie wyglądało.

  7. #7
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    miałem takie lampy w e36 <porażka> odrazu wymieniłem je na ori + ringi.
    E38 wygląda najlepiej w oryginale. Takie moje zdanie:)

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków
    Nie chcę nikogo urazić ale jak dla mnie profanacja auta. Lampy jak z golfa i zderzak jak z calibry. Nie pasuje to drogi kolego do auta limuzyny jaką jest 7er. Myślę że używki ORI spokojnie byś kupił za te pieniądze które wydałeś na ten badziew. Mam nadzieję że jak uzbierasz sianka to doprowadzisz autko do porządku ;)
    Nigdy się nie poddawaj-NIGDY!

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    238
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Strzałkowo
    Gratuluje zapału i poświęcenia. ALe lampy zmień i ten zderzak z TESCO też do piachu

  10. #10
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Zderzak jak dobrze poszukasz to za 300zł kupisz.. ten to porażka. Lampy tak samo, a zdaje się że takie "tjuningowe" są droższe niż ori.

    Oprócz tego to gratuluję zapału i wytrwałości :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •