Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Wysyłka szyb

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    90
    BMW
    BMW e32
    Skąd
    Częstochowa

    Wysyłka szyb

    Witam
    Wysyłał może ktoś z Was szyby kurierem?
    Jaki koszt bo nie mogę znaleźć cennika.
    Jakim kurierem najlepiej?

  2. #2
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    A dzwoniłeś do kurierów i się orientowałeś?

    Zapytaj jakiegoś szklarza :)

  3. #3
    Vip Vip Awatar sebobass
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    688
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Tarnobrzeg
    ja chciałem kiedyś kupić szybę i żeby mi gość wysłał kurierem, maiłem spory problem i w końcu pojechałem po nią sam bo nikt nie chciał podać przesyłką. Ostatnio kupiłem szybę na all.. u gościa który sprzedaje i sam rozwozi po kraju dolicza 60zł a dowóz może byś się mógł z nim dogadać?

  4. #4
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,119
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Po pierwsze jaka szybe chcesz wyslac/przeslac?? Boczne to zaden wiekszy problem, odpowiednio opakowane pojada kazda firma kurierska.
    Jesli tyl lub czolowa to zapomnij o wysylce... no chyba ze kupisz specjalny pojemnik za 2000zl i bedziesz doplacal za powrot pustego pojemnika do ciebie
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Ja kupiłem kiedys szybe czołowa do VW passata, sprzedajacy zapakował ją tak zmyślnie że nie miała prawa się pobić, do tego wysłał kurierem przesyłką specjalną dla szkła i nic się nie stało. Skoro wysyłają TV LCD 50 cali to szybę też da radę .
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  6. #6
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    wysyłaj kurierem siódemka :) www.siodemka.com koszt około 100 zł razem z ubezpieczeniem. nie ma strachu. ludzie wysyłaja lcd-ki owiniete ze 2 razy folia strecz , a tu pisza o jakis pudłach za 2 tysiące???? wystarczy ze szybę sie owinie dobrze jakas gąbką i potem steropian w bardzo grubą tekture albo drewniana skrzyneczka zbita z desek i po sprawie. gwarantuje ze dojdzie w całosci.
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    jak chcesz to postaram się jutro zrobić fotkę jak szyby pakuje pilkington - kilka szyb przednich już wziętych i żadna potłuczona

  8. #8
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,119
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez szczurek
    wysyłaj kurierem siódemka :) www.siodemka.com koszt około 100 zł razem z ubezpieczeniem. nie ma strachu. ludzie wysyłaja lcd-ki owiniete ze 2 razy folia strecz , a tu pisza o jakis pudłach za 2 tysiące???? wystarczy ze szybę sie owinie dobrze jakas gąbką i potem steropian w bardzo grubą tekture albo drewniana skrzyneczka zbita z desek i po sprawie. gwarantuje ze dojdzie w całosci.
    Kolego pisalem o wysylce szyby czolowej zgodnie z obowiazujacymi zasadami firm kurierskich i TYLKO wtedy taka przesylka jest objeta ubezpieczeniem- szyby, LCDki i inne cuda mozesz sobie wogole nie opakowac i jesli ci to kurier przyjmie to spoko, ale w razie uszkodzenia pieniadze za szybe/LCDka zobaczysz jak swinia gwiazdy :D
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    63
    BMW
    E65 735i
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    ja już wysłałem od cholery tylnych/bocznych szyb mniejszych lub wiekszych DHLem i wszystkie doszły.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •