Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: ceny

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    69
    Proszę bardzo. Oto zdjęcia



    a tu opis:
    1. wtyczki idące do modułu sterowania silnikami ( za nagrzewnicą ) rok 1994
    2. wtyczki idące do modułu sterowania silnikami ( za nagrzewnicą ) rok 1988
    3. wtyczki do panelu IHKA ( na desce rozdzielczej) rok 1988 - zwróćcie uwagę na ten żółty okrą - w roku 1994 był tam już trzeci przewód, tak samo w panelu IHKA z 1984 roku jest wyprowadzenie trzech pinów! Dodatkowo w 1988 jest przewód idący do przełącznika ciepło-zimno znajdującego się w tunelu środkowym z tyłu - w modelu 1994 tego przewodu n ie ma
    4. po prostu silniczki: z lewej model 1994, z prawej model 1988 - po "wymieszaniu" silniczków wszystko działa idealnie. Jaka jest między nim różnica oprócz oznaczenia nie wiem...

    Na drugim zdjęciu jest najważniejsza rzecz - duża czarna wtyczka z lewej strony i mała czteropinowa ponad nią: to są główne wtyczki połączeniowe z instalacją samochodu - model 1994. W modelu 1988 dwie te wtyczki zintegrowane są w jedną mniejszą - należy uważać przy zakupie na ten element. Ja po prostu zdemontowałem wiązkę z mojej nagrzewnicy (1988) i przełożyłem do nowej (1994) i jak na razie działa - sprawdzałem "na sucho", nagrzewnica podpięta pod auto i panel IHKA. Żadnych złych objawów nie zauważyłem: klapki otwierają się płynnie bez zacięć i co najważniejsze prawidłowo reagują na polecenia użytkownika.
    Resztę wrażeń dodam po zamontowaniu ustrojstwa w samochodzie i podpięciu w obieg z silnikiem... Podejrzewam, że nie wcześniej niż w czwartek ;) SYLWESTER I KAC GIGANT
    BMW 735 na lato....

    Koła mogą być cztery ale cylindrów musi być pięć...
    >>> A U D I QUATTRO <<<
    Auto na duży śnieg

  2. #12
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    odnosnie samochodów to widzę ,ze masz taki sam układ jak u mnie 7 na lato quattro na zimą :) jaki silnik masz :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •