Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 63

Wątek: Klapa tylna do góry i w dół

  1. #1
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław

    Klapa tylna do góry i w dół

    Słuchajcie jestem w szoku. Jestem pod Auchanem i nagle patrze jak klapa w E38 otwiera się do góry tak jak w nowej E65 i zamyka sie z pilota !! ło matko ja też tak chcę , gdyby nie to , że to był niemiec po 60 to bym zagadał ale jakoś głupio było.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    Noooo !! Zajebisty bajer dwa miesiące szukam tego mechanizmu w dobrej cenie narazie lipa. Jeśli się nie mylę to Kronos ma taki gadżet i ma auto na sprzedaż......... ciekawe ile krzyknie :mrgreen:

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    za gadżet?? czy za auto.. autko mam naprawdę nieźle wypasione.. Cena już na poziomie 37000. Niżej nie zejdę.:)

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    Za gadżet oczywiście :-D na całe auto na razie mnie nie stać

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    ej to chyba nie jest tak drogo?? za auto dałem wiecej niż sprzedaję..

  6. #6
    Zawsze sie daje wiecej niz potem sprzedaje ;)


    Hmm ciekawy bajer tej klapy ...

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    Wlasnie chcialem napisac o tym temat :-D ojciec kumpla tez ma elektryczna klape w 740i z 2001 roku i jest to chyba najbardziej kozacki gadżet w E38. Od zawsze wlasciwie uwazalem to za obowiazkowe wyposazenie :-D

    Czy ktos wie gdzie mozna znalezc dokladne informacje o wyposazeniu seryjnym i dodatkowym E38 z roznych lat? Ciekawy jestem od ktorego roku montowali ta elektryczna klape i w jakich modelach byla to seria/opcja. Po za tym interesuje mnie to samo odnosnie podwójnych szyb, zwanych popularnie "pancernymi" hehe :-D

    I druga sprawa, czy ktos probowal montowac mechanizm elektrycznej klapy w modelu, ktory go oryginalnie nie posiadal? Czy to jest powazna przerobka, czy raczej prosta? No i kwestia guzika na pilocie...

  8. #8
    Kwestia guzika w pilocie to raczej nie problem bo jest guzik od otwierania klapy z tym ze ona tylko odskakuje ...

    Wiec zapewne wystarczylo by zaprogramowac kluczyk pod otwieranie i zamykanie .

    A patent tez mi sie wydaje jak najbardziej kozacki ...

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    dokładnie tam gdzie u Was klapa podskakuje u mnie się otwiera. Ponowne naciśnięcie zamyka.. jest też knefel na klapie żeby zamknąć. Wg mnie rewelacyjna rzecz.. Jedziesz na zakupy i nic się nie uświnisz przy wkładaniu zakupów.. (oczywiście i tak tego byś nie zrobił bo e38 zawsze jest czesta :mrgreen: :mrgreen: ) Powiem Wam że baardzo rzadko widzę to w ogłoszeniach. Ja mam auto z 09/98 i ten bardzo wygodny bajer posiadam..

  10. #10
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Ok już mi się odechciało tego montować koszt mniej więcej z robocizną 3500 zł (jako , że podnośniki nie były seryjne tylko opcja ciężko dostać używkę podzwoniłem wczoraj w 3 miejsca)
    Pić trzeba ! Jeść można !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •